Klinika Medycyny EstetycznejBiałystok Medycyna Estetyczna dr Krzysztof Sobolewski
Każdemu z nas zależy aby wyglądać zdrowo i atrakcyjnie. Uzyskując zrelaksowany, wypoczęty wygląd jesteśmy odbierani przez otoczenie jako osoby pozytywnie nastawione do świata.

Pomaga to nam w dobrych relacjach międzyludzkich i dodaje pewności siebie.

Celem medycyny estetycznej jest poprawa wyglądu pacjenta, co wpływa na lepszą jakość życia.

Jestem lekarzem medycyny, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku z 1995 r. Należę do grona lekarzy Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Medycyną estetyczną pasjonuję się od sześciu lat, początkowo związany byłem ze szwedzką firmą Q-Med., gdzie odpowiedzialny byłem za szkolenie lekarzy chirurgów plastyków w konturowaniu ciała (rodzina Macrolane).Szkoliłem się w Akademikliniken w Sztokholmie u prof .Per Hedena i Klinice dr Andrzeja Sankowskiego w Warszawie.

W swojej pracy zawsze staram się uważnie wysłuchać pacjenta, poznać jego potrzeby i zaproponować takie rozwiązania, aby jego dobro było na pierwszym miejscu.

Każdy przychodząc do mojej kliniki może być pewny, że jest pod opieką doświadczonego lekarza. Zabiegi wykonywane są w sterylnych i bezpiecznych warunkach, używam tylko najlepszych dostępnych na świecie preparatów.

Klinika Medycyny Estetycznej S O B O L E W S K I stworzona została dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z medycyny estetycznej na najwyższym światowym poziomie.

I czas się cofa….

Serdecznie zapraszam

Krzysztof Sobolewski